Хто ми?

Академічний успіх – основний пріоритет курсу.

Що робити, коли навчального матеріалу не вистачає? 

Додаткові курси? Дорого. 

Бібліотека? Забирає багато часу. 

Навчатись самостійно? Хто ж тоді відповість на несподіванні питання?

10minschool – це ідея, яка вірить, що успіх кожного учня - залежить від нього самого. А ми, в свою чергу, раді надати вам усі необхідні матеріали та можливості! 10minschool  це розумний вклад у Ваше навчання зараз та успішну кар’єру згодом. Це можливість контролювати Ваш час та розумове навантаження.

Підписка на веб-сайті дає Вам право на необмежений доступ до відео-конференцій, онлайн-занять та бібліотеки, яка містить більше 1000 тем шкільної навчальної програми. 10minschool  - це інтерактивна освіта у зручному форматі.

Кожне відео триває близько 10 хв. Усього за 10 хв – їдучи в метро, в машині, по дорозі в школу чи університет – ви зможете підготуватись до уроку, контрольної чи ЗНО, вивчити новий матеріал.

10minschool - це новітня соціальна система. Додавайте друзів, спілкуйтесь з викладачами, структуруйте матеріал за власним бажанням. Всі заняття проводять кваліфіковані вчителі по програмі, схваленій Міністерством освіти України.

10minschool - доступна скрізь та в усіх форматах.  Ваш смартфон чи планшет стане незамінним інструментом для вашого успіху. Для нас успіх наших студентів – є найголовнішим.

Наш успіх це Ваш успіх.

Ласкаво просимо у школу майбутнього!