Здійсненно 10minschool.net за підтримки British Council Ukraine. You will learn some key phrases to use on the phone in different situations
Order
007 Making plans for the future
Здійсненно 10minschool.net за підтримки British Council Ukraine. You will learn different future forms to talk about plans at work and how to ask about plans and answer questions about them.
Order
006 Describing a bad holiday
Здійсненно 10minschool.net за підтримки British Council Ukraine. You will learn what can go wrong on holiday and the use of Past Simple
Order
005 Talking about likes and dislikes
Здійсненно 10minschool.net за підтримки British Council Ukraine. You will learn collocations to describe household chores and different ways to say that you like or don't like doing something
Order
003 Ізомерія органічних сполук
Ізомерія – це явище існування сполук, що мають однаковий склад, але різну будову молекули. Ізомери - сполуки, що мають однаковий якісний і кількісний склад, але різну будову молекули. Для органічних сполук характерні структурна та просторова види ізомерії.
Order
001 Теорія будови органічних сполук
Теорія – сукупність узагальнюючих положень, що відображають відношення і зв’язки між об’єктами, фактами і явищами. Основні положення теорії будови органічних сполук: 1. Атоми об’єднуються в молекули у певній послідовності згідно з валентністю елементів
2. Властивості органічних речовин залежать не тільки від їхнього якісного і кількісного складу, але й від будови молекули
3. Взаємний вплив атомів і груп атомів у молекулі позначається на властивостях речовин
Order
002 Хімічний зв'язок в органічних сполуках
В органічних сполуках зустрічається ковалентний, йонний та водневий зв'язки. Характеристики ковалентного зв’язку: кратність, довжина, енергія, полярність, просторова напрямленість.
Order
005 Алкани: загальна характеристика і фізичні властивості
Алкани – насичені вуглеводні з відкритим карбоновим ланцюгом у молекулах. Загальна формула СnН2n+2 , де n=1,2,3… Для алканів характерна структурна ізомерія, а саме ізомерія будови карбонового ланцюга. Розглядається, як утворюються назви алканів розгалудженої будови за систематичною номенклатурою та як складаються структурні формули ізомерів
Order
008 Українська драматургія і театр
Виникнення Театру корифеїв. Марко Кропивницький - батько професійного українського театру. Роль родини Тобілевичів у створенні й розвитку українського професійного театру. Театральне мистецтво на Західній Україні.
Order
0010 Іван Карпенко-Карий. "Мартин Боруля". Дворянство як міф про краще життя
Історія створення трагікомедії "Мартин Боруля". Жанрові, стильові, композиційні особливості трагікомедії "Мартин Боруля". Ідея твору - смішна та людина, котра соромиться бути собою, захоплюється фальшивими модними цінностями. Компаративний аналіз пʼєс "Мартин Боруля" І.Карпенко-Карого із "Міщанин-шляхтич" Мольєра.
Order
0013 Іван Якович Франко - "велетень думки і праці". Частина ІІ
І.Франко отримав ступінь доктора філософії у Віденському університеті. Журналістська, громадська діяльність І.Франка. "Академія в одній особі". Суспільно-політична, філософська, естетична, творча еволюція письменника. Останні десятиліття життя. Висування І.Франка на здобуття Нобелівської премії. Значення творчості І.Франка. Вшанування памʼяті.
Order
0020 Іван Якович Франко "Декадент", "Розвивайся ти, високий дубе..."
Історія створення поезії "Декадент". Яскравий зразок громадянсько-публіцистичної лірики. Інтонації художньої оповіді. Головне в художньому світі поета - біль за долю людини й вітчизни. Вираження життєствердної позиції ліричного героя-митця. Аналіз вірша "Розвивайся ти, високий дубе..."
Order
001 Вступ до соціально-економічної географії світу
Предмет соціально-економічної географії світу та основні завдання; джерела інформації та методи досліджень; основні наукові школи та видатні економ-географи
Order
0018 Хімічна, деревообробна промисловість світу
Особливості хімічної промисловості, чинники розвитку і розміщення виробництв, регіони і країни-лідери за обсягом виробництва продукції, сучасні тенденції розвитку галузі. Сучасна географія виробництва пиломатеріалів, деревностружкових плит, паперу.
Order
0010 Соціальна і професійна структура населення. Трудові ресурси
Соціально-класова і соціально-професійна структура населення; трудові ресурси, їх основні характеристики; порівняння структури зайнятості населення економічно розвиненої країни і країни, що розвивається
Order
Роль транспорту в світовій економіці, чинники розвитку транспортної мережі, вплив НТР на розвиток галузей транспортного комплексу в країнах світу, сучасна географія морського, залізничного, автомобільного, річкового, озерного й повітряного транспорту
Order
002 Синоніміка і варіативність як базові поняття стилістики і культури мовлення. Стилістична норма і стилістична помилка
Синоніміка і варіативність є базовими поняттями при вивченні стилістики та культури мовлення. Порушення мовних норм літературної мови називаємо помилко. Варто навчитися уникати помилок у писемному та усному мовленні.
Order
001 Два рівні володіння мовою: мовлення правильне і комунікаційно доцільне
Усне та писемне мовлення як предмет стилістики і культури мовлення. Типи мовних норм. Опанування мовних норм є основою високої мовної культури, що свідчить про високу культуру думки мовця.
Order
0041 Багатозначність, синонімія та антонімія фразеологізмів
Стилістичне призначення фразеологізмів. Фразеологізми як засоби мовної образності й виразності.
Order
Тропи як стилістичні засоби. Творення метафор на основі переносного значення слова. Метонімія і синекдоха.
Order
Сформульовано задачі курсу фізики для учнів 10 класу загальноосвітньої школи
Order
0016 Динаміка матеріальної точки. Взаємодія тіл. Сила. Маса.
Сформульвана основна задача динаміки, розглянуто кількісну міру взаємодії тіл - силу, масу як міру інертності тіла
Order
0018 Динаміка. Закон всесвітнього тяжіння
Із законів Кеплера, виведено закон всесвітнього тяжіння, показано, як експериментально була визначена гравітаційна стала
Order
0019 Динаміка. Космічні швидкості
Теоретичним шляхом виведено чисельні значення І,ІІ і ІІІ космічних швидкостей
Order
001 Вступ. Завдання і структура уроку.
Характерні риси розвитку українських земель. Суперечливі процеси модернізації суспільства.
Order
002 Українські землі Наддніпрянщини на початку ХХ ст.
Політико-адміністративни поділ земель у складі Російської імперії на початку ХХ ст. Управління українськими землями Переселенський рух.
Order
008 Події революції 1905-1907 рр. в Україні
Події революції 1905-190 рр. і Україна. Зародження парламентаризму. Реформа виборчого права.
Order
0013 Основні риси розвитку української освіти і науки на початку ХХ ст.
Низький рівень освіти - перешкода для формування національної свідомості. Практичний характер наукових відкриттів сприяв подальшому розвитку промисловості і сільського господарства.
Order
001 Історія розвитку біології. Значення біології в житті людини і суспільства.
Історія розвитку біології, головні етапи цього процесу; видатні вчені-біологи та відкриття, зроблені ними, значення біології в житті людини й суспільства в цілому. Зв’язок розвитку суспільства та прогресу в науці.
Order
003 Методи біологічних досліджень.
Основні методи біологічних досліджень; переваги й недоліки цих методів . Ситуації, в яких є доцільним використання основних методів. Перспективні технології проведення біологічних досліджень.
- науковий факт,
- теорія,
- гіпотеза,
- метод,
- емпіричні методи,
- теоретичні методи,
- спостереження,
- експеримент,
- моделювання,
- математична обробка,
- статистика.
Order
002 Основні властивості живого. Рівні організації живої природи.
Основні властивості живих організмів, приклади. Живий організм як багаторівнева жива система. Схема рівнів живої природи, огляд кожного - з найнижчого рівня до найвищого.
Order
0032 Обмін речовин та енергії в клітині
Загальна характеристика метаболізму клітини
Асиміляція та дисиміляція – протилежні процеси обміну речовин та енергії клітин.
Групи організмів за способом одержання енергії.
Приклади пластичного та енергетичного обміну речовин.
Order
002 Підмножина. Перетин множин.
Дамо означення підмножини, власної множини, переріз і перетин множин. Розглянемо деякі приклади. І покажемо, як це зображати за допомгою кругів Ейлера-Венна.
Order
0017 Метод інтервалів. Частина ІІ
Розглянемо звідки виникає метод інтервалів і як його застосовувати для розв'язку нерівностей.
Order
0014 Побудова графіків функцій за допомогою геометричних перетворень відомих графіків функцій. Частина ІІ
Розглянемо, які є стандартні види перетворень графіків. Розглянемо, як можна застосовувати, ці перетворення для побудови графіків нових функцій, знаючи графіки елементарних функцій.
Order
0015 Побудова графіків функцій за допомогою геометричних перетворень відомих графіків функцій. Частина ІІІ
Розглянемо, які є стандартні види перетворень графіків. Розглянемо, як можна застосовувати, ці перетворення для побудови графіків нових функцій, знаючи графіки елементарних функцій.
Order
002 Аксіоми стереометрії та наслідки з них. Частина І
Аксіоми стереометрії. Звідки вони. Які можна зробити наслідки з аксіом, як можна задати плщину
Order
003 Аксіоми стереометрії та наслідки з них. Частина ІI
Типові задачі на задання площини. Приклади задач на побудову перетину прямих, прямої і площини.
Order
006 Побудова перерізів многогранників. Комбінований метод
Розглянемо побудову перерізів многогранників комбінованим
Order
005 Побудова перерізів многогранників. Метод внутрішнього проектування
Розглянемо побудову перерізів многогранників методом внутрішнього проектування
Order