Profile

  • Про Мене
  •  
  • Моя Освіта
  •  
  • Мій Досвід

Про Мене

Учитель біології Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука. Переможець Всеукраїнського конкурсу "Учитель року ", Заслужений учитель України, кандидат педагогічних наук.

Моя Освіта

1

Degree: вища освіта Institution: закінчила Луцький державний педагогічний інститут імені Лесі Українки Department: природничо-географічний факультет

Детальніше: Захистила кандидатську дисертацію з методики навчання біології на тему "Формування дослідницьких умінь учнів у процесі вивчення біології в основній школі". Брала участь у роботі двох міжнародних наукових біологічних шкіл для українських вчителів у EMBL (Європейській Молекулярно-Біологічній Лабораторії, м. Гейдельберг) та XLAB (м. Гетінген)

2

Time: 1988 - 2013 Institution: Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Department: біологія

Детальніше: 27 років працюю вчителем біології в Луцькій гімназії № 21 імені Михайла Кравчука. Переможець Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2004". Підготувала понад 30 переможців ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з біології та екології, понад 50 переможців Всеукраїнських турнірів юних біологів, 4 переможці Міжнародних олімпіад з біології та екології. За перемоги учнів у Міжнародних олімпіадах нагороджена Орденом "За заслуги" ІІ і ІІІ ступеня.

Мій Досвід

Мої Предмети

Мій Календар

Легенда: Навчальний центр Групове заняття Приване заняття Вчитель спланував урок